Корж висловився про ідею створення державної авіакомпанії

Читать на русском
Корж висловився про ідею створення державної авіакомпанії

Експерт у галузі авіабудування Сергій Корж у програмі Юрія Романенка «Романенко. Бесіди» висловився про ідею створення державної авіакомпанії.

«Був міністр інфраструктури, щось там відбувалося, були меседжі «ось, ми там пропрацьовуємо»... Зараз новий міністр інфраструктури. Мені б хотілося публічно звернутися, щоб закликати міністра максимально фахово розібратися в цій ситуації, тому що ось ця державна допомога – це дуже тонкий момент», - говорить експерт.

За його словами, вартість авіаквитків повинна бути конкурентноздатною, а для цього треба покращувати економіку.

«Яка ціна буде квитків? Знову-таки, яка техніка? АН-158, звичайно. Яка економіка? Була історія експлуатації трьох літаків в «Аеросвіті» скількись років тому... Це все треба врахувати, проаналізувати, поставити завдання, як можна поліпшити економіку. Тільки не приписками, а реально поліпшити. Щоб квитки були конкурентоздатні», - сказав Корж.

Він зазначив, що іноземні авіакомпанії можуть демпінгувати, тому що у них є різні пільги.

«Хоча в багатьох країнах більшість національних авіаперевізників, як правило, банкрутами були. Ми це знаємо, ось можна подивитися майже по всіх країнах, а не тільки Європи. Але там просто історія ринкових відносин в авіаперевезеннях своя. А у нас ніяк не можуть зняти ПДВ на паливо. Обіцяють-обіцяють... Ось Криклій обіцяв і пішов. Тепер ось як з цим бути? Притому, що в Європі нібито взагалі цього немає... Розумієте, це комплексне завдання, хоча, звичайно, звучить загалом добре», - резюмував експерт.

Раніше Politeka повідомляла, що Вовнянко розповів, як працював «Антонов» після розвалу СРСР.

Також Politeka повідомляла, що експерт розповів, на якій стадії знаходяться розробки зі створення безпілотників.


«Путін боїться»: експерт розповів, що віз російський танкер, який затримали США

«Трамп забанить усю російську нафту»: експерт пояснив, як США розіграють карту Венесуели

Штучний інтелект і освіта: професорка оцінила переваги і ризики нових технологій

Сповіщення про перевірки у «Дії»: журналістка розповіла про нововведення уряду

«Тут несподіванок не було»: експерт пояснив, чому країни ЄС не домовились про використання активів рф

У росії 140 млрд йде тільки на війну, а ми чинимо опір за 50-60 млрд, - Михайло Шейтельман

До виборів до Конгресу йому треба показати позитивний результат: експерт розповів про тиск Трампа на переговорах

Алло розігрує електромобіль Xiaomi SU7 Gulf Blue

«США хочуть відірвати росію від Китаю»: експерт пояснив економічні плани Трампа

Податки і золото: експерт розповів, де росія шукає гроші на війну проти України

«Час переходити до реальних дій»: експерт оцінив, чи посприяють США передачі Україні активів рф

Економічна ситуація погіршується і створює тло для перемовин, – експерт об уступках со стороны рф

Боротьба з корупцією набула затяжного характеру, ми в обороні, – Микола Вересень

«План Маршалла»: ексміністр оцінив, чи стане Україна після війни такою ж індустріальною, як Німеччина

Гроші та страх: експерт розповів, як Європа намагається умовити Бельгію на репараційний кредит Україні

Газові ігри: експерт розповів, що Україна нарощує імпорт, а США витісняють росію з ринків

Спровокувати колапс у російській економіці: експерт заявив, що інструментарій санкцій США не вичерпано

«Вишенька на торті індустріального розвитку»: експерт пояснив, як Україні побудувати ефективну оборонку

Гарантії безпеки, гроші чи Донбас: експерт розповів, про що зараз сперечаються США та рф

Показати ще